2015.10.28.

Egerszegi Titánok - UTE B  2:12 (0:5, 1:4, 1:3)

Zalaegerszeg, U-14 Bajnokság - középszakasz B
Játékvezető:  Molnár József ,  Baki Dávid

Ismét hazai pályán vívta mérkőzését az U14-es csapatunk. Az ellenfél az UTE B csapata volt. Az első harmad feléig kiegyenlített játék folyt a jégen. Miután a vendégek megszerezték a vezetést, sorozatban még négyszer mattolták a védelmünket és 0-5-ös előnnyel várhatták a folytatást. A második harmadban próbáltak a fiúk gólt szerezni, de valahogy ez nem ment ezen a mérkőzésen. A lila –fehérek a harmad végéig újabb négy gólt ütöttek, míg nekünk csak a szépítésre tellett ( 1-9). A záró harmadban mindent egy lapra tettek fel a fiúk, de mintha be lett volna deszkázva a vendégek kapuja.  Az Újpest még hármat, mi pedig egy gólt szereztünk így kialakult a tízgólos különbség.

Somorácz György együttese jelenleg egy győzelemmel ( MTK) és egy vereséggel ( UTE B) áll a középszakaszban:

A folytatás csütörtökön ( október 29.) 15 órától a Népligetben a Ferencvárosi TC B csapata ellen.