2015.11.18.

U-14 Bajnokság - középszakasz B
Zalai Titánok - Vasas SC    6:3 (2:2, 2:0, 2:1)
Játékvezető:  Molnár  József  Baki Dávid

November 14-én a Zalai Titánok U14-es csapata a vasas FC-t fogadta. Somorácz György együttese az első harmadban nem nagyon találta a ritmust és körülményesen játszottak a fiúk. A fővárosiak két perc alatt két gólt ütöttek (0-2). A bekapott gólok felébresztették a hazaiakat és a 8. percre kiegyenlítettek (2-2). A második harmad eleje kiegyenlített játékot hozott, majd a 25. percben megszerezték a vezetést a fiúk, amit a harmad végén megdupláztak ( 4-2). A záró harmadban az történt a jégen, amit a Titánok akartak és újabb három gólt szerezve magabiztosan nyerték meg a mérkőzést

Egerszegi Titánok - Ferencvárosi TC B   7:9 (3:1, 3:4, 1:4)

November 17-én kedden újabb hazai találkozóval folytatódott a bajnokság. Az ellenfél a Ferencváros Torna Club B csapata volt. Az első harmadban remekül játszottak a fiúk és a 9. percre már kétgólos előnyt szereztek. A harmad második felében szépítettek a fővárosiak, majd a 18. percben újra kétgólosra nőt az előnyünk( 3-1). A második játékrész hét gólt hozott. A vendégeknek minden sikerült, míg  a hazaiak kizökkentek a ritmusból. A 31. percre a Fradi kétgólos előnyt szerzett. Összeszedték magukat a fiúk és nagyot hajrázva a harmad végére visszavették a vezetést (6-5). A harmadik harmad elején hibáinkat kihasználva öt perc alatt három gólt is ütötte a vendégek ( 6-8). A 47. percben előbb szépítettünk, majd egy újabb védelmi hibából kétgólosra nőtt a Ferencváros előnye, ami a mérkőzés végéig kitartott. Egy gól gazdag mérkőzésen egyéni hibáknak köszönhetik a Titánok a vereséget.

Az U14-es csapat legközelebb november 26-án csütörtökön játszik újfent hazai pályán a fővárosi Sportország SC csapata ellen.