instagram
Továbbra is a fejlődés tartjuk szem előtt

Híreink

2015.11.18.

Az U12-es bajnokság legmagasabb osztályában két fővárosi cspattal hozta össze egymás után a Titánokat a sorsolás.

U-12 Bajnokság - A csoport
Zalai Titánok - MAC Budapest  1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
Játékvezető:  Molnár József,  Baki Dávid

Az első találkozón a nagyon erős MAC együttesével játszottak a fiúk. Az első harmad szoros eredményt hozott és mindössze csak egy góllal vezettek a fővárosiak. A második harmadtól érvényesült a papírforma és mindkét játékrész megnyerve 5-1-re nyert a MAC. Koós Tibor tanítványai végig partiban volta és ügyesen játszottak a mérkőzésen.

Zalai Titánok - Pesterzsébeti HC  4:6 (2:3, 1:1, 1:2)

Az elmúlt vasárnap a Pesterzsébeti HC csapata látogatott Zalaegerszegre. Az előző bajnokihoz hasonlóan a kiélezett csatát vívtak a felek. Az első harmad után egy góllal vezettek a fővárosiak (2-3). A második harmadban mindkét együttes egy-egy gólt szerzett így  továbbra is vendég előnyt mutatott az eredményjelző (3-4). A záró harmadban mindent beleadtak a Titánok és az utolsó pillanatig nyílttá tudták tenni a találkozót. Egy kicsit nagyobb rutinnal és koncentrációval a pontszerzés is meglehetett volna. A fiúk természetesen minden dicséretet megérdemelnek.