2015.10.31.

Ferencvárosi TC B - Egerszegi Titánok  7:3 (0:1, 5:2, 2:0)

U-14 Bajnokság - középszakasz B, Népliget
Játékvezető:  Kovács Tibor,  Palla Zoltán

Négy nap alatt három mérkőzést vívott Somorácz György alakulata  az U14-es bajnokság középszakaszában. A keddi, Újpest elleni hazai találkozót követően ( 2-12), A Ferencváros látta vendégül a Titánokat. Az első harmadban remekül tartották magukat a fiúk és egy döntetlenszagú játékrészben egygólos előnnyel várhatta a folytatást a hazai csapat. A második harmad elején kétgólosra nőtt a Fradi előnye. A fiúk nem estek össze és a 26. percre kiegyenlítettek (2-2), sőt a 32. percre még a vezetést is átvették (2-3). Sajnos a harmad végére összeestünk és hibáinkat kihasználták a zöld-fehérek és három perc alatt fordítottak (5-3). A záró harmadban még két hazai gól esett így az egyébként szoros mérkőzésből magabiztos hazai győzelem született (7-3).

ifj Ocskay Gábor JA B - Egerszegi Titánok  9:1 (2:0, 6:0, 1:1)

U-14 Bajnokság - középszakasz B, Székesfehérvár
Játékvezető:  Márkus János,  Szabó Dávid

Szombaton már Székesfehérváron, az ifj. Ocskay Gábor JA B csapat ellen léptek jégre a fiúk. A keretben a korosztályból csak nyolc játékos volt. A fiúk becsülettel küzdöttek, de a sorozatterhelés meglátszott a játékunkon. A hazaiak pedig éltek a lehetőséggel és a második harmad végéig nyolc gólt ütöttek (8-0). A Záró harmad elején sikerült a szépítés és ezt a játékrészt döntetlenre hozták a Titánok. A mérkőzés után a fiúk ígérték, majd Zalaegerszegen visszavágnak.