U14 -es csapatunk megszerezte második győzelmét.

U-14 Bajnokság - középszakasz B

Gepárd JE - Egerszegi Titánok  2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Budapest, Gepárd Jégcsarnok
Játékvezető:  Incze Miklós,  Péter Ágoston

Az ötödik fordulóban a fővárosba látogatott az U14-es csapatunk. A házigazda Gepárdok már a harmadik percben megszerezték a vezetést. A Titánok nem adták könnyen magukat és három perc múlva Szalai Donát révén kiegyenlítettek (1-1). Az első harmad hajrájában Marth Bencze találatával már nálunk volt  vezetés (1-2). A második harmad nagy küzdelmet és kiegyenlített játékot hozott. A harmad elején Marth Bence növelte az előnyünket kétgólosra, amit egy percen belül egyre csökkentettek a hazaiak (2-3). A harmadik húsz perc kiélezett csatát hozott. A 48. percben Szalai növelte az előnyünket, amit a harmad végéig sikerült megtartani. A csapat és saját maga teljesítményére Marth Bence a találkozó vége előtt fél perccel szerzett góljával tette fel a koronát (2-5).

Somorácz György tanítványai remekül játszottak és ami nagyon fontos gólerősen. Az edző kiemelte a csapat küzdeni tudását és külön a góllövőket, valamint a 2005-ös előkészítő korosztályból feljátszó Tóth Benedeket, Tóth-Zsólyomi Flóriánt és Méhes Gábort, akik fel tudták venni a nagyobbak ritmusát és remekül kapcsolódtak be a játékba. A Titánok egy remek csapatot győzött le, akiknek az első sora rendre a serdülő korosztályban szerepel.