Nyerni kell!

Híreink

2015.09.27.
A hétvégén zárul az előkészítő korosztály ( U12) számára az „A”csoportos kvalifikáció.

Koós Tibor együttese pénteken Székesfehérváron szerepelt az ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia ellen. Az egerszegi találkozón a végjátékban tudtak egyenlíteni a fehérváriak (4-4). A pénteki visszavágón az első harmad nagy küzdelmet hozott, de gólt egyik csapat sem tudott szerezni. A második harmad elején a hazaiak megszerezték a vezetést. Az egerszegiek mindent beleadtak és folyamatosan veszélyeztették a fehérvári kaput. A próbálkozásaikat siker koronázta és a 26. percben kiegyenlítettünk, majd a gól okozta hazai bizonytalanságot kihasználva egy percen belül már a vezetést is megszereztük (1-2). A forgatókönyv hasonló volt, mint a hazai találkozó a mérkőzés hajrájában a 36. percben sikerült egyenlíteniük a fehérváriaknak és így pontot menteni a találkozón.

ifj Ocskay Gábor JA B - Egerszegi Titánok 2:2 (0:0, 1:2, 1:0)

Szombaton( szeptember 26-án) a csoport legerősebb tagjával a MAC együttesével találkoztak a fiúk a Zalaegerszegi Jégcsarnokban. Az első harmadban remekül tartották magukat az egerszegi fiúk, de a folytatásban kijött a fáradtság és a nagyobb tudás a csapatok között. A vége magabiztos vendég győzelem.

Egerszegi Titánok - MAC Budapest 0:15 (0:1, 0:5, 0:9)

Vasárnap (szeptember 27) sorsdöntő mérkőzést vívnak a fiúk a fővárosban a Vasas ellen. A találkozón mindenképpen nyerni kell ahhoz, hogy meglegyen a második hely a kvalifikációs csoportban és a bajnokságot az „A” csoportban kezdhessük.