instagram
Nyeretlenek csatájában maradtunk alul

Híreink

2024.10.02.

A negyedik mérkőzését játszotta a bajnokságban U21-es csapatunk, akik ezúttal hazai jégen fogadták a Sportországi Cápák együttesét. A nyeretlen csapatok csatáját a fővárosiak nyerték.

Egerszegi Titánok - Sportországi Cápák 1:6 (1:1, 0:2, 0:3)

U-21 A – Alapszakasz, Zalaegerszegi Jégcsarnok, JV: Majoros D., VB: Molnár J., Keresztély-Farkas B.

Egerszegi Titánok: Csóbor Károly- Zsigray, Kápolnás, Pete, Wappel Mi., Varga (első), Gaál, Farkas L., Farkas O., Hajdú, Lenk (második), Horváth, Wappel Za., Havadil-Nagy, Domján, Buzogány. edző: Simon Alfonz

A találkozó elején mindkét együttesnek volt lehetősége, melyekből a fővárosiak az 5. percben egyet beütöttek. Nem estek össze a fiúk és a 16. percben Wappel Milán góljával kiegyenlítettünk (1:1). A második harmadot is jó ritmusban kezdtük, a helyzeteink is megvoltak, de gólt ismét a vendégek ütöttek méghozzá kettőt is (1:3). A harmadik játékrészben a vendégek jó helyzetkihasználásuknak köszönhetően tíz perc alatt eldöntötték a meccset.

Simon Alfonz edző értékelése:

-Az eddigi legjobb meccsünk után a leggyengébbet sikerült sajnos lejátszanunk. Úgy készültünk, hogy akár már győzhetünk is, de úgy néz ki ez még kicsit korai számunkra ebben a bajnokságban és nem elég, ha csak beszélünk róla, hanem tenni is kell érte. Első harmadban még sikerült felvenni a tempót, ki is tudtunk egyenlíteni, második harmad egy rövid periódusában kőrbe lövöldöztük a kaput, utána ellenfelünk már nem tette meg ezt a szívességet és élt a lehetőségeivel. Gratulálok ellenfelünknek, a rutinosabb csapat nyert, meg kell tanuljunk keményebben dolgozni és jobban kell segítenünk egymást a jégen.