Nem sok hiányzott a Szeged ellen

Híreink

2015.09.27.
U14-es csapatunk is elkezdte az idei szezont.

Somorácz György tanítványai hazai pályán fogadták szombaton a szegedi Tisza Volán SC csapatát. A némileg foghíjasan felálló Titánok remekül kezdték a mérkőzést és a 6. percben vezetést szereztek. Az örömünk csak két percig tartott amikor a szegedieknek sikerült az egyenlítés(1:1). A remek iramot hozó mérkőzésen a 9. percben újabb hazai gólnak tapsolhatott a közönség, ami újra vezetéshez juttatta a Titánokat (2:1). Sajnos nem sikerült a harmad végéig megőrizni az előnyt. Fél perccel a szünet előtt egyenlítettek a vendégek( 2:2). A második harmad ismét kiegyenlített csatát hozott. A lelkesen küzdő Titánoknak többször is akadt lehetőségük a gólszerzésre, de a kapuk előtt elbizonytalanodtak. A szegedieknek viszont sikerült gólt, sőt gólokat ütni így a harmad végén kétgólos előnnyel várhatták a folytatást( 2-4). A záró harmadot sajnos újabb góllal kezdték a szegediek és már három góllal vezetek. A fiúk emberfeletti akarással küzdöttek és ez eredményre vezettet. A 48. percben szépítettünk, majd 15 másodperccel később újabb gólt szerezve egyre csökkentettük a hátrányunkat( 4-5). Mindent elkövettünk az egyenlítésért, de az 55. percben újabb gólt ütöttek a szegediek. A válasz sem késett és 40. másodpercen belül újra csak egy gól volt a vendégek előnye(5-6). Sajnos a végére elfáradtunk és az utolsó percben egy újabb találattal végleg eldöntötték a mérkőzés végkimenetelét a szegediek( 5-7).

Egerszegi Titánok - Tisza Volán SC 5:7 (2:2, 0:2, 3:3)

A fiúk bátran küzdöttek és közel álltak a pontszerzéshez. A folytatásban a fiúk október 3-án Budapesten vendégeskednek a KMH otthonában.