2015.10.05.

U14: KMH B - Egerszegi Titánok 2:4 (0:1, 0:0, 2:3)
Tüskecsarnok U-14 Bajnokság alapszakasz B2
Játékvezető: KOVÁCS Tibor CSUVÁR Zsombor

Szombaton( október 3-án) az U14-es csapatunk Budapesten vendégeskedett a KMH „B” csapatánál. A Csata Csaba vezette Titánok álmosan kezdték a találkozót és csak nehezen találták a játék ritmusát. Mégis a második percben egy remek találattal megszerezték a fiúk a vezetést (0-1). A folytatásban irányítottuk a találkozót, de a helyzetek rendre kimaradta. A második harmad nem hozott gólt, csak rengeteg kihagyott helyzetet. A harmadik harmad elején növelni tudtuk előnyünket, ami csak pillanatokig tartott, mivel a hazaiak rögtön szépítettek (1-2). Nem telt bele egy perc és újra kettővel vezettünk (1-3). Sajnos egy kis kihagyás újabb hazai gólt eredményezett és újfent szorossá vált a mérkőzés (2-3). A harmad hajrájában sikerült egy újabb gólt szereznünk és ez eldöntötte a találkozó sorsát (2-4).

Csata Csaba a találkozóról elmondta, hogy ha nehezen is, de csapat hozta a kötelezőz. Kiemelte, hogy az U12-es csapatból feljövő játékosok maximálisan betartották a tőlük kérteket és nagyszerűen helytálltak a mérkőzésen.