2015.10.19.

Egerszegi Titánok - ifj Ocskay Gábor JA  0:12 (0:4, 0:3, 0:5)
U-12 Bajnokság - A csoport
Játékvezető:  Molnár József , Baki Dávid

Nehéz ellenféllel szemben lépett jégre a Zalai Titánok U12-es csapata az A csoport első mérkőzésén. Hazai pályán fogadtuk a bombaerős ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia csapatát. A vendégek nem törődtek az etikettel és az első harmadban négy góllal terhelték meg a kapunkat (0-4). A második harmadban tovább nőtt a csapatok közti különbség. A harmadik harmadban már felvillantották képességeiket a Titánok, de a becsületgólt nem sikerült megszerezniük. A technikailag előrébb tartó vendégek megérdemelten  gyűjtötték be a bajnoki pontokat. Koós Tibor együttesének nincsen szégyenkezni valója, mivel helyenként ötletesen játszott és ezekből a mérkőzésekből tanulva szerezhet elegendő rutint a folytatáshoz.

A második fordulóban viszonozzuk a fehérvári látogatást és október 25.én újra megmérkőzünk egymással.