2015.10.31.

MAC Budapest B - Egerszegi Titánok  2:8 (1:4, 0:2, 1:2)

U-16 Bajnokság - középszakasz B, Budapest, Kisstadion
Játékvezető:  Rencz Dániel,  Vonalbíró:  Soós Miklós,  Pálkövi Baksa

A Titánok U16-os csapata a középszakasz negyedik mérkőzésén a MAC Budapest B csapata ellen lépett jégre. A harmad első nyolc perce az ismerkedésről szólt és a kihagyott helyzetekről. Majd vezetést szereztek a hazaiak, amit a Titánok 14 másodpercen belül kiegyenlítettek. Mindössze egy perc kellett, hogy a vezetést is megszerezzék a fiúk (1-2). És ha egy üzlet beindul…..

A Titánok a játékrész végéig még kétszer megzörgették a vendéglátók hálóját (1-4). A folytatásban is irányítottuk a mérkőzést és két újabb góllal növeltük előnyünket, míg a hazaiaknak sikerült a szépítés (1-6). A harmadik harmad második felében sikerült újabb gólt szerezniük a fővárosiaknak, amire a Titánok még kettővel válaszoltak ( 2-8).

Csata Csaba együttese sorozatban negyedik mérkőzésén nem talált legyőzőre és vezeti a B csoportot.