Sorozatban harmadik mérkőzését is megnyerte az U14-es csapat.

Kisstadion    U-14 Bajnokság - alapszakasz B2
KSI - Egerszegi Titánok  3:6 (2:2, 1:4, 0:0)
Játékvezető:  Soós Miklós  László Lóránt

Október 8-án, Budapesten a Kisstadionban a KSI vendégeként léptek pályára a Titánok. Remekül kezdtük a mérkőzést és 23 másodperc elteltével már két góllal vezettünk. A hazaiak a 10. percben szépítettek, majd meglepetésünkre a 15. -ben ki is egyenlítettek.(2-2). A második negyed pörgős, de sok hibával tarkított játékot hozott. A 27. percben góllá értek a zalai próbálkozások és újra megszereztük a vezetést (2-3). Sajnos egy védelmi hibát kihasználva egyenlítettek a fővárosiak a 32. perc elején (3-3). Valószínűleg nagyon bosszantotta a bekapott gól a fiúkat, mert nagyobb fokozatra kapcsoltak és a harmad hajrájában három gólt is ütöttek (3-6). Akkor ezt még ne tudták, de el is döntötték ebben a két percben a mérkőzést a Titánok. A záró játékrészben felváltva forogtak veszélyben a kapuk, de újabb gól nem született a találkozón, így a KMH után a KSI-t is kipipálhatta a csapat.

Pesterzsébet    U-14 Bajnokság - alapszakasz B2
MTK - Egerszegi Titánok   0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Játékvezető:  Niblock Bradwin,  Pálkövi Baksa

Két nap múlva Pesterzsébeten vizitáltak a Titánok, ahol az MTK volt az ellenfél. Két hasonló képességű csapat találkozott és az első két harmadban csak helyzetekig jutottak a csapatok. A negyven perc alatt nem sikerült gólt szerezni egyik oldalon sem. A harmadik harmadban aztán megtört a jég és három perc alatt eldöntötték a fiúka találkozót (0-2).  Az U14-es csapatunk így immár három mérkőzés óta veretlen a B2-es csoportban.

Az alapszakasz utolsó körében a gyengébb játékerőt képviselő Veszprém ellen próbáljuk majd megőrizni és növelni veretlenségi sorozatunkat. A mérkőzés október 17-én 13 órakor kezdődik a Zalaegerszegi Jégcsarnokban.