instagram
Ismét lépett előre egyet játékban az U21-es csapatunk

Híreink

2024.09.29.

Az U21-es bajnokság harmadik mérkőzésén az élmezőnyhöz tartozó jászberényi Lehel HC ellen léptünk jégre. A fiúk fel tudták venni a versenyt az erősebb ellenféllel szemben és kemény, kiélezett találkozót vívtak.

Lehel HC-Egerszegi Titánok 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

U-21 A – Alapszakasz, Jászberényi Jégcsarnok

Egerszegi Titánok: Csóbor Károly-Kápolnás, Zsigrai, Pete, Wappel Mi., Varga (első), Farkas L., Lenk, havadi, Hajdú, Farkas O., (második), Gaál, Horváth, Buzogány. edző: Simon Alfonz

Gólszerző: Hajdú

Már az első perctől nagy tempót diktáltak a hazaiak, amit sikerül felvenni a fiúknak. Csóbor remekül állta a lövéseket a kapuban és a 17. percben meglepetésre Hajdú találatával vezetést szerzett csapatunk (0:1). Majdnem sikerült kihúznunk a szünetig, de fél perccel a harmad vége előtt egyenlített a Jászberény (1:1). A második játékrész elején gyorsan megszerezte a vezetést a hazai csapat, majd a harmad második felében újabb gólt tudtak szerezni (3:1). Az elsőhöz képest megduplázódott a kapura lövések száma és ahogy fáradtak a fiúk úgy nőttek a kiállítások is. A záró játékrész kiegyenlített játékot hozott, de egyik csapat sem tudta már bevenni a másik kapuját, így maradt a 3:1-es hazai győzelem.

Simon Alfonz vezetőedző értékelése: -Eddig ezen a meccsen tudtunk a legstabilabban 60 percen keresztül küzdeni és fókuszálni. Ellenfelünk ismét nagyon nagy tempót diktált, de próbáltuk tartani velük a lépést végig. Néha egy ütemet lekéstünk, ezért kiállítás lett belőle, de emberhátrányban is óriási munkát végeztünk. Kapusunk ismét nagyon jó meccset hozott le, de az egész csapatnak jár az elismerés a befektetett energiáért. Gyűjtjük a további rutint ebben a bajnokságban és hiszek benne, hogy a befektetett munkának meglesz az eredménye.

U 21-es csapatunkra ma fontos meccs vár, hiszen a szintén nyeretlen Sportországi Cápák csapata ellen játszanak 15 órától hazai pályán!