instagram
Hazai győzelem, idegenbeli vereség

Híreink

2015.10.26.

Vasárnap az előkészítő csapatunk fehérváron, míg a serdülők hazai pályán léptek jégre.

U-12 Bajnokság  A csoport

ifj Ocskay Gábor JA – Zalai Titánok 12:1 (5:0, 3:0, 4:1)

Játékvezető:  Árkovics Gergely, Arany Máté

Időrendben először az U12-es csapatunk kívánkozik az élre. Koós Tibor együttese Székesfehérváron, az ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia A csapatával találkoztak. A fiúknak a tisztes helytállás reményében utaztak a bombaerős fehérváriakhoz és reménykedtünk, hogy sikerül egy gólt is szereznünk ellenük. A hazaiak az első harmadtól fölényben játszottak, de a Titánok derekasan küzdöttek és állták a fehérvári rohamokat. A záró harmadban aztán a becsületgól is összejött és így sokkal szebben fest a vereség.

U-16 Bajnokság -  középszakasz B

ZalaiTitánok - Gepárd JE  24:0 (6:0, 9:0, 9:0)

Játékvezető:  Tímár Balázs, Vonalbíró: Molnár József,  Baki Dávid

A vasárnap másik mérkőzésén, hazai pályán fogadta Csata Csaba Serdülő csapata az Óbudai Gepárdokat. A jóval szerényebb képességű vendégek ellen mindössze 15 másodpercre volt szüksége a Titánoknak az első gól megszerzéséhez és még 23 másodperc a megduplázásához. A folytatásban gólzáporosra sikeredett a találkozó, ahol mindenki szóhoz jutott és jégre léphetett. A vége 24-0, tehát hoztuk az úgymond kötelezőt.