KMH B - Zalai Titánok  1:15 (1:3, 0:7, 0:5)
U16  - középszakasz B
Játékvezető:  Gérnyi Katalin   Vonalbíró: Péter Ágoston,  László Zoltán

Vasárnap délben megkezdte középszakaszbeli szereplését az U16-os csapatunk. Csata Csaba együttese a B csoportban folyathatja a küzdelmeket, mivel az A csoportos kvalifikációból nem sikerült az legjobbak közé verekedni magukat a fiúknak.

Az első mérkőzésen a KMH B csapatával mérkőztek a Titánok, Budapesten. Az első harmad második percében vezetést szereztek a hazaiak. Ezt követően bedeszkázta a kapuját Horváth Bendegúz és egyetlen lövést sem engedett a hálóba érni. A fiúk megrázták magukat és a harmad végére három góllal is megterhelték a hazaiak kapuját (1-3). A második harmadban már az egerszegi hokisok domináltak és újabb hét góllal terhelték mega hazai kaput( 1-10). A harmadik harmadban már önfeledt jégkorongot produkáltak a Titánok és újabb öt gólt szerezve magabiztos győzelemmel kezdték a középszakaszt( 1-15).

A következő mérkőzésen október 25-én 13 órától az Óbudai Gepárd Jégkorong Akadémia csapatát fogadjuk.