Egerszegi Titánok - UTE B   4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

Zalaegerszeg,    U-16 Bajnokság - középszakasz B
Játékvezető:  Márkus János
Vonalbíró:  Molnár József,  Baki Dávid

Harmadik mérkőzését is megnyerte az U16-os csapatunk a középszakaszban. Az ellenfél az UTE B csapata volt, akikről előzetesen is tudtuk, hogy kellemetlen ellenfelek. Az első harmad felénél megszerezték a vezetést az újpestiek. Nagy erőket mozgósítottunk az egyenlítésért, ami a 14. percben sikerült is. Három percre rá már a vezető gólunknak tapsolhatott a lelkes közönségünk (2-1).

A második harmad hatalmas küzdelmet hozott. A vendégek mindent megtettek az egyenlítésért, de Horváth Bendegúz remekül zárta a szögeket és kiválóan védett. Minden elemében lüktetett a játék, olykor még egy-egy keményebb ütközés is borzolta a kedélyeket.

A gólnélküli harmad után a záró felvonásban kezünkbe vettük az irányítást. A vendégeket meglephette Csata Csaba fiainak a harcossága és nem találták az ellenszert a zalai támadásokkal szemben. Sorra jöttek a helyzetek, amiből a 42. percben sikerült egyet belőnünk és kétgólosra duzzasztani előnyünk( 3-1). A fiúk továbbra sem álltak le és a 48. percben Parragi Dániel parádés szólóját követően már 4-1-re vezettünk. A hátralévő időben bátrabban kezdett játszani a lila-fehér együttes, de ahogy a mérkőzés egészében most is jól teljesített a Titánok kapusa. Újabb gól nem született, így sorozatban harmadik mérkőzését is megnyerte a csapat a középszakaszban.

Változatos iramú, szórakoztató mérkőzést vívtak a felek, ami igazi jégkorong élményt jelentet  a jelenlévőknek.

A csapat a folytatásban október 30-án pénteken a MAC Budapest B csapatával játszik a Kisstadion jegén.