instagram
Egy döntetlen és egy vereség a szezonnyitón.

Híreink

2015.09.18.

U12-es csapatunk pénteken este hazai pályán kezdte az idei szezonját. A fiúknak hosszú hétvégéjük van, hiszen az „A” csoportos kvalifikáció eléréséhez a négycsapatos csoportban( ifj. Ocskay Gábor JA, MAC, Vasas, Zalai Titánok) az első két csapat között kell végezniük. Az oda-vissza vágós kör első felvonásában hazai környezetben fogadtuk az ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia B csapatát.

Zalai Titánok U12- ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia U12 B 4-4 (0-1, 1-1, 3-2)

A Koós Tibor edző irányította csapat remekül felkészült ellenfeléből. Igaz az első harmadban kicsit megilletődötten játszottak a fiúk, de ezt tudjuk be a „vizsgadrukknak”, azaz az első mérkőzés izgalmának. A vendégek az első harmadot követően vezettek is 0-1-re. A második harmadban mindent beleadtak a fiúk és megfogadva edzőjük tanácsait harcosabban kezdtek el játszani. A harmadban már sikerült is gólt szerezniük a Titánoknak és 1-1-es döntetlenre hozták a játékrészt. A záró harmadban mindent beleadtak a fiúk és hatalmas küzdelemben megfordították a találkozót(4-3). A harmad végén szinte az utolsó pillanatban tudott egyenlíteni a fehérvári alakulata és ezzel pontot mentettek, vagyis pontokat raboltak tőlünk.

Összességében egy harcosan játszó és magából a maximumot kiadó csapatot láthatott a közönség.

Szombaton már újabb feladat várt a Titánokra. Budapesten a Kisstadionban a MAC A csapatához látogattak Koós Tibor tanítványai. Az erős ellenféllel szemben remekül küzdöttek a fiúk és az első harmadot szorossá tudták tenni (2-1). A második játékrészben aztán érvényesült a hazaiak akarata, a lelkesen küzdő Titánokkal szemben (4-0). A záró harmadban tovább növelte előnyét a fővárosi alakulat és magabiztosan gyűjtötte be a győzelmet.

MAC U12 A - Zalai Titánok U12 8-1 (2-1, 4-0, 2-0)

Az U12-es csapatunknak sok ideje nincs a pihenésre, mivel a kvalifikációs köre első fordulójának harmadik mérkőzésén a Vasas együttesét látják vendégül szeptember 20-án 15 órától a Zalaegerszegi Jégcsarnokban.