2015.10.31.

Debreceni HK - Egerszegi Titánok 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)

U-12 Bajnokság - A csoport, Debrecen
Játékvezető:  Sipos Roland,  Szabó Csongor

Harmadik mérkőzésén megszerezte első „A” csoportos győzelmét a Koós Tibor irányította U 12-es előkészítő csapatunk. A Titánokat Debrecenbe szólította a sorsolás. Hajnali háromkor indultak, de a hosszú utazás nem viselte meg a fiúkat és nagy elánnal kezdték a mérkőzést. Az első harmad gólnélküli döntetlennel zárult (0-0). A második játékrészben átvettük a mérkőzés irányítását és a fiúk remekül játszva szereztek vezetést  a harmadik harmadra( 1-2). A záró etapban már három góllal, 1-4-re is vezettek a fiúk, a vége mégis szoros lett. Egy gól megmaradt az előnyből úgy , hogy a fiúk két öngólt is vétettek a találkozón. A vége Zalai titán győzelem.

Koós Tibor kérdésünkre elmondta, hogy nagyon elégedett a fiúkkal, hiszen mindent megtettek a győzelemért.