Debreceni HK  -  Zalai Titánok  9:2 (4:1, 3:0, 2:1)

Debrecen    U-16 Bajnokság - alapszakasz A1
Játékvezető:  SIPOS Roland
Vonalbíró:  SALÁNKI Attila  SZABÓ Attila

Messzire utaztunk és nehéz ellenfél várt ránk az U16-os kvalifikáció következő mérkőzésén Debrecenben. Az ötödik percig kellett várni az első találatig, amikor a hazaiak szereztek vezetést. Nem telt bele egy perc és máris örülhettünk az egyenlítésnek( 1-1). A harmad második felében elég volt némi kihagyás és a debreceniek rögtön kihasználták az adandó lehetőségeket. A harmad végére háromgólos előnyt szereztek( 4-1). A második játékrészben sem változott a játék képe. A fizikálisan erős hazaiak uralták a mérkőzést és újabb három góllal terhelték meg a hálónkat. A harmadik harmadra összekapták magukat a fiúk és egy szoros játékrészt produkáltak. Sajnos a helyzetek kimaradtak így csak a tisztes helytállás maradt.

Csata Csaba nem volt maradéktalanul elégedett a játékkal, hiszen ha jobban koncentrálnak a fiúk, sokkal szorosabb mérkőzést játszhattak volna a vendéglátókkal.

Sok pihenés nem jut a csapatnak, mivel hétfőn 17 órától a nagyon erős HSC Csíkszereda érkezik Zalaegerszegre.